Reference

Jonáš

Osobní schůzka probíhala milým, nenuceným způsobem za dohledu profesionální asistence. Vždy jsem byl perfektně informován ohledně data dodání.

Anet

Dlouho jsem hledala vhodný dlouhodobý investiční fond, a nakonec se investice u Excelsioru ukázali jako nejlepší volba. Vřele doporučuji.

Albert

Velmi rychlé a fér jednání. Doporučuji.

Martin

Excelsior je vskutku jedinečný. Nabízí velmi rozumné investice, a přitom disponuje profesionálním vystupováním svých zástupců.

Martin

S manželkou jsme se společně rozhodli investovat. Z předešlých případů jsme byli poměrně skeptičtí, ale Excelsior nás jich dokonale zbavil. Oba doporučujeme.

Martina

Při narození našeho dítěte jsme se s mužem rozhodli investovat do budoucnosti našeho miláčka. Investice do Excelsioru se nám rozhodně víc vyplatila než uschovávat peníze v bance.

Lukáš

Obchodní zástupce byl velmi milý a do podrobna mi profesionálně vysvětlil všechny parametry co jsem potřeboval vědět. Je to jen přes půl rok, co jsem investoval a jsem velice spokojen.

Vít

V posledním roce se mi za pomocí investic do Excelsioru dostalo krásných 60 tisíc. Jeden z nejlepších investičních obratů v mém dosavadním životě. Doporučuji.

Ondřej

Při startu této investiční firmy mě kontaktoval dlouholetý přítel že ji rozjíždí a že shání investory do začátku. Po chvilce debatování jsem souhlasil. A do dnes nelituju. Skvělý individuální přístup a snad i lepší výsledky. Doporučuji.

Martin

Investoval jsem před třemi měsíci. Po chvilkách zvažování správnosti mého konání, jsem byl vyveden z mých mylných představ odborným přístupem investičního makléře. Dostalo se mi individuálního a milého přístupu. Po finálním podáním ruky ve mně zahořela naděje správného rozhodnutí a věřím že jsem se svými financemi naložil správně.

Barbora

Jsem matka dvou dětí, a proto chci pro své děti zařídit co nejlepší budoucnost. Proto jsme se rozhodli s manželem investovat, a ne jenom uložit peníze do banky. Je tomu už rok a naše úsilí přináší ovoce našim ratolestem, kterým teď můžeme dovolit to nejlepší vzdělání a péči. 100% doporučuji.

Martin

S investicemi mám již své zkušenosti, ale Excelsior je opravdu jedinečný. I přes to že je jen chvilku na trhu vykazuje nebývalé úspěchy. Doporučuju všem, kdo si chtějí dobře dlouhodobě přivydělat.

Jiří

Na doporučení přítele jsem se sešel s makléřem. Vše my vysvětlil na konkrétnách případech a udělal na mě ohromný dojem. Firma má velmi přijemný interiér a zároveň poskytuje prvotřídní služby. Částka, která se mi z mé investice vrátila pak už byla jen velmi přijemným bonusem :) Doporučuji.

Kristián

V oblasti investic jsem nováčkem, avšak pod vedením investičního makléře firmy Excelsior jsem nabyl pevného úsudku, že s mými penězi bude dobře zacházeno. Jsem velmi spokojen.

Viktória

Jsem až vyvedena z míry, jakého jednání na rovinu se mi dostalo. Za mě pět hvězdiček.

Tadeáš

Před obchodní schůzkou jsem si myslel že to bude nějaká podřadná firma, co bude chtít jen moje peníze. Nemohl jsem se však víc mýlit. Transparentnost výpisů služby excelsior mě ohromila a o to víc i velmi fér jednání, kterého se mi dostalo. Teď po roce se můžu označit za velmi spokojeného.

David

Jakožto člověk manuálně pracující jsem se bál vstoupit do světa investic a podnikání. Excelsior mi do tohoto světa nemohl být lepším průvodcem. Vše mi bylo velmi přehledně vysvětleno a nyní zvažuji další investici.

Matyáš

V obou směrech velmi přínosná zkušenost. S ivestičním poradcem jsme probrali nejvhodnější strategii, která by mi vyhovovala. Má investice se vrátila nad očekávání bohatá. Doporučuji všem, kteří mají zájem a stabilní vedlejší příjem.

Matouš

Předvedli se jako spolehlivý zdroj postranního přijmu a přesně to jsem od nich čekal. Investice je dlouhodobá a stabilní.

David

Jedná se o firmu v centru Prahy s velmi dobrým potencionálem. I s mým půl ročním výsledkem jsem prozatím spokojen. Nemůžu se dočkat další spolupráce.

Emil

Výběr investic není moc široký, o to však víc propracovaný. Osobní přístup makléře byl někdy zavádějící, ale nadmíru férový. Vše mi v detailech vykreslil a přiměl investovat ještě o 50 tisíc navíc. Mám vcelku pozitivní dojem z obchodní schůzky a firmy též.

Marek

V investicích se pohybuji již nějaký ten pátek. Excelsior jsem bral jakožto začínající firmu s lidi bez zkušeností. Jejich pracovní tým však tyto obavy doslova roztříštil. Profesionalita a přesnost komunikace byla přímo omračující a setkal jsem se s mnoha přínosnými jedinci. Investice vyšla přesně v souladu s mým očekáváním. Doporučuji.

Karel

O firmě jsem se dozvěděl přes přítele, který si Excelsior nesmírně pochvaloval. Jednání byla věcná a na detaily jsem se doptal. Po týdenním zvažování jsem se rozhodl do toho jít a do teď jsem nepocítil sebemenší záchvěv pochybnosti, jak jsem se svými penězi vynaložil.

Matěj

Jsem velmi spokojený jak s průběhem, tak výsledkem mé investice do firmy Excelsior. Po ročním vyčkání se mi vrátilo krásných 12 %. Doporučuju.

Miroslav

Většinou důvěřuji ve svých investicích firmám s poněkud delší tradicí na trhu. Po roce, co se mi Excelsior prokázal jako spolehlivý. Jsem tedy připraven investovat větší částku i na delší dobu.

Matěj

I přes počáteční skepticismus se mi dostalo ve firmě vřelého přijetí. Schůzka probíhala kvapem a já si uvědomil, že to skutečně není špatná investice. Popadl jsem tedy příležitost za pačesy a rozhodl se investovat. Spolu s manželkou jsme spokojeni a doporučujeme i známým.

Petr

Po dlouhém přemýšlení a rozhovorech s manželkou jsem se nakonec rozhodl investovat menší částku. Ta se vrátila s příjemným obratem 20 % za 15 měsíců a jsem připraven od nového roku investovat podstatně větší peníz, teď už ovšem s garancí téměř jistého zisku.

Lukáš

Od společnosti tak krátce uvelebené na českém trhu až nezvykle profi přístup. Doporučuju.

Martin

U Excelsioru se mi dostalo přátelského ale přitom oboru znalého přístupu, který jsem jinde nezažil. Jsem nadmíru spokojen a již se nemůžu dočkat toho kdy si vyberu svůj roční obrat. Zatím vše běží jako správně promazaný hodinový strojek.

Jan

S investicí jsem jednoznačně spokojen. Stabilní příjem pasivních financí a zároveň se nemusím bát o ztrátu svých peněz, které jsou kryty enormní bankovní garancí.

Anonym

Jsem přesvědčen že tu investici jako dárek můžeme rozhodně uskutečnit. Je to dobrý nápad. Zlepšovákem je to k narození dítěte. Pochopitelně že se zmenší cílovka ale pro některé lidi to může být mnohem lepší varianta než studijní spoření u kdejaké banky.

Také nás ohodnoťte!